10 рекомендацій про те як реалізувати себе в житті "

10 рекомендацій про те як реалізувати себе в житті "

Всім привіт! Практично усі люди мріють про щасливе життя, але не усі здатні додавати для цього зусилля, іноді не знаючи, що треба робити, а іноді просто чекаючи, що хтось інший зробить цього замість них, вгадає бажання і здійснить їх. Комусь бракує енергії, стійкості і сили волі. А комусь банально - сил впоратися з шкідливими звичками. І сьогодні ми розглянемо способи, які допоможуть вам здійснити цю нелегку, але важливу справу, - реалізувати себе.

Зміст:

 • Рекомендації
 • Виходьте із зони комфорту
 • Активність
 • Прокрастинация
 • Відпочинок
 • Оточення
 • Династія
 • Вчіться
 • Позбавляйтеся від стереотипів мислення
 • Цілі
 • Боріться з шкідливими звичками
 • Висновок

Рекомендації

1. Виходьте із зони комфорту

Іноді людині простіше жити за старим сценарієм, навіть якщо він абсолютно не допомагає просунутися в житті, іноді навіть приносить неприємності і страждання. Але ось узяти і поступити по-іншому він боїться, адже тоді все зміниться, а він не знає, зміни будуть до кращого або не дуже. І тоді простіше нафантазувати щось страшне і зупинити свої пориви до змін, залишившись на колишньому місці і засмучуючись, що мрії не збуваються, а потреби не реалізовуються.

Так часто поводяться жертви домашнього насильства. Звичайно це жінки, які розуміють, що чоловік одного разу уб'є, але не наважуються піти від нього. Переконують себе в тому, що якось все колись налагодиться, а спроба розлучитися тільки навпаки, зашкодить.

Те ж саме відбувається і, приміром, з чоловіками, які придумали відмінний бізнес-план, але замість втілення його в життя, вони продовжують сидіти на дивані. Грають в комп'ютерні ігри або мріють про хороше життя, а також страждають, що ось такий ось виявився він невдаха і доля неприхильна до нього.

Так що, якщо хочете чогось досягти, і реалізувати свій потенціал - забудьте про старі методи, темп, звички, розклад і інше, тільки вийшовши із зони власного комфорту можна отримати те, чого хочеться.

2. Активність

Як тільки бачите можливість, хапайтеся за неї, тобто відразу ж дійте. Не даремно придумали приказку про те, що краще шкодувати про те, що зробив, чим про те, що не зробив. Страхи паралізують нас, зупиняють. З одного боку, це дозволяє зберегти безпеку, але з іншої - дуже обмежує.

Так можна втратити радощів, задоволень, та і самому життю, тому що той, хто не діє і ховається - по факту лише існує, його дні не насыщенны, він не розвивається і не просувається. Так що, якщо раптом у вас є якийсь такий токсичний і непродуктивний страх - оголошуйте йому бій. За подробицями сюди.

3. Прокрастинация

Існує така шкідлива звичка, як прокрастинация, це прямо-таки хвороба сучасної людини. Знаєте, що ховається за цим страшним словом? Банальне відтягування виконання якоїсь справи на потім.

Іноді людині здається, що попереду ще багато часу, і він завжди встигне приступити до складного або нецікавого завдання, чому займається абсолютно стороннім зайняттям, випробовуючи тривогу і напругу від незавершеності чогось важливого. А потім в самий останній момент починає судорожно намагатися встигнути все зробити, що нерідко призводить до невдач.

Так зазвичай студенти готуються до сесії або пишуть дипломи. Знайомо вам? Якщо так, то пора терміново приступати до викорінювання цієї абсолютно некорисної звички, яка заважає втілити свої мрії і бажання в реальність. Як це зробити, ви дізнаєтеся з цієї статті.

4. Відпочинок

Труднощі, невдачі, надмірна кількість роботи, проблем і стресу може привести до апатії, виснаження, і, відповідно, до депресії. Піклуйтеся про свій відпочинок і здоров'я, в гонці за щастям і мрією не забувайте зупинятися і робити передих. Знаєте, від чого виникає почуття відрази? Від надмірності, коли чогось надто багато.

Тому іноді люди міняють сферу діяльності, категорично відмовляючись займатися тим, що спротивіло, хоч це і прибутково. Так що, прагнення реалізувати себе - це відмінно, але не забувайте і про інші сфери і потреби, наприклад, залишайте досить часу на сон, повноцінне харчування і спілкування з близькими людьми. Інакше через якийсь проміжок часу інтерес, і бажання чогось досягти почнуть згасати.

5. Оточення

Ми не раз обговорювали, що близьке оточення має величезний вплив на людину, саме тому ті, хто хоче досягти успіху, повинні спілкуватися з тими, хто вже це зробив. Чули про енергетичних вампірів? Це ті люди, після контакту з якими ми відчуваємо знесилення, настрої і взагалі, агресію і навіть біль. Так що потурбуйтеся про те, щоб менше перетинатися з особами, які не лише не допомагають вам просунутися, щось зрозуміти, але і значно погіршують самопочуття.

Час безцінний, і втрачати його на даремне спілкування, яке доводиться терпіти, - не сама краща ідея. А стаття «Топ 10 способів протистояння енергетичним вампірам» буде вам в допомогу.

6. Династія

Щоб реалізувати себе як особу, необхідно розуміти своє призначення, а виявити, чим я хороший і для чого прийшов в цей світ - не так просто. Деяким доводиться усе життя шукати себе, кидаючи виклик долі і жертвуючи чимось важливим. Ситуацію ускладнює тиск з боку суспільства і близьких людей.

Нерідкі випадки, коли дитина ще не народилася, а майбутнє його вже зумовлене. Зазвичай йому необхідно або продовжувати сімейну династію, або утілювати те, в чому батьки не досягли успіху, і тепер активно його намагаються просунути, ігноруючи той факт, що у нього зовсім інші бажання.

І не кожен здатний сказати немає люблячій мамі і папі, оскільки боїться відкидання, не виправдати їх очікування і інше, чому перестає чинити опір і йде по нав'язаному шляху, відчуваючи себе нещасним і незадоволеним. Ознайомтеся з інформацією, вказаною в статті про сенс життя, вона допоможе знайти своє.

7. Вчіться

Завжди. Навіть якщо ви професіонал своєї справи, щодня з'являються нові технології в кожній галузі, будь ви сантехніком або бізнесменом. Навіть будучи в декреті не варто забувати цікавитися, які зміни зазнає ваша професія.

Інакше і до деградації недалеко, це коли людина не розвивається, і поступово втрачає вже набуті навички. Так що читайте при кожній зручній нагоді, так ви не лише поповните запас знань, але і зможете розвинути пам'ять, увагу, мислення і фантазію.

8. Позбавляйтеся від стереотипів мислення

Наприклад, можна зупиняти пориви відкрити свою справу із-за соціальної думки, що тільки чоловік здатний вести бізнес. Адже як жінка зможе вирішувати складні питання і викручуватися з неприємних ситуацій, проявляти залізну хватку і логіку? Вийдіть за власні межі, дозвольте собі бути таким, якими ви є, не засуджуючи і не навішуючи ярликів.

Знаєте, чому так відбувається, що чоловік багато працюють, але при цьому дуже бідують? А тому, що він багатих людей вважає хитрими і нелюдяними, жорстокими, від того не здатний запрацювати, інакше доведеться йти проти власних переконань, попри те, що щиро засмучується через нестачу засобів.

Обмеження тільки у нас в голові, і змінивши своє відношення до них, ми зможемо змінити і реальність. Подивіться статтю про позитивне мислення, можливо, вона стане вам корисною.

9. Цілі

Щоб розуміти, куди варто рухатися, спершу слід визначити, чого саме хочеться, тоді простіше підібрати шлях і розпланувати хід дій. А для цього слід прислухатися до своїх бажань, і зіставити з тим, наскільки реально їх реалізувати.

Уміти ставити перед собою цілі і досягати їх повинні як чоловік, так і жінка, і по можливості необхідно привчати до цього дітей, розповідаючи про найбільш ефективні способи, які економлять час і ресурси. Про них ви дізнаєтеся із статті про правильну постановку цілей.

10. Боріться з шкідливими звичками

Особливо тими, що віднімають у вас час, наприклад зависання в інтернеті або перегляд телевізора. Більшість мільйонерів і мільярдерів навіть не мають власної сторінки у будь-якій з соціальних мереж, і якщо вже користуються інтернетом, то тільки для того, щоб збільшити кількість клієнтів. Отримати більше інформації для просування бізнесу і інше, але вже ніяк, щоб виставити свої фотографії і з кимось початиться.

Спочатку буде складно повністю відмовитися від цієї звички, так що просто виділяйте не більше години в день на різні гаджети і перегляд телевізора.

Висновок

Пам'ятайте, що якість вашого життя залежить тільки від вас, так що осмілюйтеся, і у вас вийти досягти бажаного! Успіхів вам і цікавого, захоплюючого процесу самопізнання і самореалізації!

Матеріал підготувала Журавина Аліна.

[4779] [1]

20

[4779] [1]

[4779] [1]

"


Надрукувати