Найефективніші і стратегічно важливіші інструменти планування діяльності людини "

Найефективніші і стратегічно важливіші інструменти планування діяльності людини "

Здрастуйте, шановані читачі блогу Валерія Харламова! Сьогодні я розповім вам, які існують інструменти планування діяльності. Ця інформація важлива не лише підприємцям і зайнятим керівникам, а взагалі кожному, навіть студентові і домогосподарці. Вона значно економить час і допомагає завжди бути в курсі усіх намічених планів і зустрічей.

Зміст:

 • Список методів
 • Сховище завдань
 • Розподіляйте по категоріях
 • Ієрархія
 • Угрупування
 • Сумісність
 • Делегування
 • Ведіть календар подій
 • Интелектуальные карти
 • Електронні помічники
 • Google календар
 • eM Client
 • Shifter
 • do
 • Clara
 • Pick
 • Wunderlist
 • LeaderTask
 • Висновок

Список методів

Про те, як правильно розставляти пріоритети і створювати цілі,  ви можете шанувати тут. Зараз же давайте перейдемо безпосередньо до списку найефективніших методів, які значно заощадять ваш час :

1.Сховище завдань

Ведіть записи у будь-якому зручному для вас гаджеті, нехай те буде планшет або смартфон, головне, щоб він завжди був з вами поруч. Деякі віддають перевагу звичайним блокнотам, оскільки знижується ризик втрати даних із-за якого-небудь «Глюка» системи, а також незалежність від зарядки. Так що будь-які свої ідеї, думки і завдання відразу ж виписуйте, це дає більше шансів на те, що вони втіляться в життя, а не будуть забуті.

2.Розподіляйте по категоріях

Так не буде уся інформація звалена в купу, інакше на пошуки необхідного доведеться витрачати силу-силенну часу і сил. Тобто ідеї окремо, робочі і побутові завдання також, і так далі, залежно від ваших обов'язків і зобов'язань.

3.Ієрархія

Вона обов'язково має бути присутньою, тому що деякі справи можуть почекати, а деякі повинні реалізовуватися миттєво. До речі, таке планування, коли розраховуються ресурси і кожен крок, допомагає заздалегідь зрозуміти, наскільки реальний якийсь проект або бізнес і чи варто рухатися в цьому напрямі.

4.Угрупування

Коли у нас є список завдань, ми можемо простежити, які з них схожі, щоб згрупувавши, реалізувати одночасно. Наприклад, якщо необхідно поповнити запас канцелярії, це можна зробити одночасно і з купівлею продуктів додому, щоб кілька разів не вибиратися по магазинах.

5.Сумісність

Економте свій час, поєднуючи деякі справи. Наприклад, знаходячись в черзі в лікарні, або до начальства, є можливість вивчити документи, або шанувати розвиваючу літературу. Під час поїздки на роботу прослуховуйте аудіокниги і інше.

6.Делегування

Подумайте над тим, яку роботу в змозі делегувати підлеглим, або близьким. Ясно, що ви зробите набагато краще, але іноді, щоб успішно виконати складне завдання, слід не розтрачувати сили даремно на дрібниці, які в змозі виконати хтось інший.

7.Ведіть календар подій

Виписуючи плани і призначені зустрічі з жорсткими датами. Можна в телефоні, або креслити графік на папері, обводити настінний календар, клеїти стикеры. Головне, щоб вам було зручно, тому що ніякі методи не допоможуть, якщо з якихось причин вам не підійшли.

8.Интелектуальные карти

Значно заощадити енергію і час допоможе малювання інтелектуальних карт, їх ще називають mind map. Це схематична замальовка, як би надання матеріалу цифрового виду. Детальніше про них можете дізнатися з наступної статті. Окрім того, що спрощує процес запам'ятовування, така карта допомагає побачити ситуацію цілісно і об'єктивно оцінити її.

Електронні помічники

Google календар

Він синхронізується і з іншими продуктами Google, також є можливість відправляти собі повідомлення на телефон, щоб нагадати про щось. Це дуже зручно, коли з якихось причин немає доступу до інтернету, ви завжди будете в курсі майбутніх подій. До того ж туди зручно заносити дані, коли під рукою немає блокнота з ручкою.

Посилання на гугл.

eM Client

Це комунікатор, по функціональності настільки універсальний, що будь-яке стратегічне планування і целеполагание проходить з легкістю. eM Client робить можливим обмін повідомленнями з різних соціальних мереж, синхронізується з іншими календарями і колегами. По вашому бажанню здатний робити розсилку засідань, відправляти запрошення на зустріч і інше.

Інтерфейс програми, дуже простої і інтуїтивно зрозумілий. Базові можливості програми безкоштовні. З мінусів бачу тільки англійську версію офіційного сайту, але проблему вирішує гугл хром. При натисненні правою кнопкою миші, вибираємо перекласти на російський. Сама ж програма, при скачуванні і установці повністю русифицированна.

Ось посилання на офіційний сайт.

Shifter

Мобільне застосування. Ідеально підходить для тих, у кого позмінний тип роботи. Дає можливість розпланувати графік на багато часу вперед, що виручає в тих ситуаціях, коли необхідно виконати іншу роботу, або запланувати захід, адже не доведеться з календарем сидіти вважати, збиватися, плутатися і інше.

Додаток дуже простий. При першому запуску буде запропоновано пройти короткий повчальний курс, по користуванню додатком.

Посилання на плеймаркет.

Any.do

Має у своєму арсеналі основні функції, які знадобляться кожній зайнятій людині. У цьому застосуванні дуже простий інтерфейс, розбереться навіть той, хто уперше почав користуватися подібним помічником. Якщо немає можливості записувати, приміром, будучи за кермом, ви завжди зможете продиктувати завдання, яке буде розпізнане і збережеться у вигляді текстової замітки. Зручно ще і тим, що, приміром, якщо ви опинитеся в тому місці, де пропонують послугу, яка вам потрібна і ви її внесли в список, — Any.DO відразу ж дасть про це знать.

Ось представте, заїхали ви в ресторан обговорити з партнером фінансове положення компанії, і ваш телефон дає підказку, що на цій території, зовсім поряд продаються квитки в оперу, адже ви ще тиждень тому зафіксували, що вам необхідно зробити подарунок дружині, але все ніяк не дістанетеся до кас. Плюс ще і скидає точне місцерозташування на карті. Незамінна штука і дійсно особистий кишеньковий помічник.

Також в Any.DO ви зможете прикріпити до якоїсь запланованої справи детальну інформацію, вказавши контакти людини, яка їм займатиметься, і не просто так, для пам'яті, а з метою сповіщення його про створений обов'язок. Тобто ця замітка буде йому відправлена на телефон. У невеликих компаніях і підприємствах це застосування має успіх.

Ось, на офіційний сайт, посилання.

Clara

Роботу цього помічника доведеться сплатити, але це того коштує. Clara контролює ваше листування в електронній пошті, і, коли помітить дані про яку-небудь подію, автоматично занесе його у ваш календар.

Програма тут.

Pick

Ідеальний для тих, хто дуже часто організовує зустрічі, тому що, як тільки ви складете розклад, ви зможете скинути його колегам, плюс до усьому Pick сам відправить повідомлення про місце і час тій людині, яка вказана в записах.

Узяти його ось тут.

Wunderlist

З його допомогою будь-які процеси планування проходитимуть ні без чого. Ви зможете додавати завдання, навіть підзадачі для об'ємних цілей, замітки, нагадування, а також виділяти пріоритетність. Синхронізується як з іншими облаштуваннями власника, так і з його колегами або підлеглими. І, що важливо, ліцензію на нього ви отримаєте безкоштовно. Якщо вам буде цікаво більший дізнатися про це застосування, пишіть в коментарях, відповім на питання, що цікавлять. Цим застосуванням я користуюся сам, для мене це незамінний планувальник.

Викачати тут.

LeaderTask

Підходить для усіх платформ, ліцензія коштує недешево, але є 7-мидневная пробна версія. Вважається лідером серед планувальників. Завдання, плани і цілі розташовуються відразу в календарній сітці, що дуже зручно, а ще до них можливо прикріпити файл з необхідними даними, змінити колір і настроїти фільтри пріоритетності. Як і в попередніх версіях, існує прив'язка контактів, яким ви зможете відправляти повідомлення.

Програма тут.

Висновок

А на сьогодні все, шановані читачі! Список складають найефективніші і робочі інструменти, якщо ви користуєтеся іншими, поділитеся інформацією в коментарях, можливо, вони стануть корисними для інших. Спасибі за увагу, і не забувайте підписуватися на блог, щоб не упускати нові і цікаві статті про саморозвиток!

Матеріал для статті підготувала Журавина Аліна.

[1329] [1]

6

[1329] [1]

[1329] [1]

"


Надрукувати