Біографія Євгенія Касперского : провідного фахівця у світі з боротьби з кіберзлочинністю "

Біографія Євгенія Касперского : провідного фахівця у світі з боротьби з кіберзлочинністю "

Здрастуйте, шановані читачі сайту! Сьогодні хочемо запропонувати вашій увазі кращі книги про фобії, в яких вказана максимально повна і цікава інформація про те, які види ірраціональних страхів існують, як завжди від них виліковуються і взагалі, з яких причин вони виникають.

Зміст:

 • Список
 • Скотт Стоссел «Століття тривожності. Страхи .».
 • Андрій Курпатов «Секретна пігулка від страху»
 • Аллен Карр «Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами»
 • Валерій Синельников «Життя без страху»
 • Дарина Варламова, Антон Зайниев «З глузду з'їхати! Путівник по .».
 • Джорджио Нардонэ «Страх, паніка, фобія»
 • Вікторія Колягина «Психологія страхів дошкільнят»
 • Ольга Размахова «Соціальна тривога і фобія»
 • Світлана Зубанова «Дитячі страхи»
 • Павло Федоренко «Щасливе життя без панічних .».
 • Илсе Санд «Страх близькості. Як перестати захищатися .».
 • Олена Пиронко «Під тегом #НЕСТАРЕТЬ»
 • Дэвид Карбонелл «Не потрап в пастку тривог»
 • Ирвин Ялом «Вдивляючись в сонце. Життя без страху смерті»
 • Юлія Лапіна «Тіло, їжа, секс і тривога».
 • Хелена Хараштова «Я не боюся темряви»
 • Завершення

Список

Скотт Стоссел «Століття тривожності. Страхи .».

Ні для кого не секрет, що тривога, депресія і стрес - це символи нашої епохи. Швидкий темп життя і висока конкуренція примушують сучасну людину працювати практично без відпочинку, справляючись з дедлайнами і освоюючи нові технології.

Скотт і сам стикався з невротичними розладами, що, в принципі, і надихнуло його на пошуки причин їх виникнення.

Тому якщо вам цікаво дізнатися, наскільки ефективні антидепресанти і як працюють насправді транквілізатори. А ще, яким чином перетворити свою тривожність в союзника, а не ворога - обов'язково ознайомтеся з цією книгою.

Ознайомитися з фрагментом книги і якщо вона сподобатися, то купити можна її на литрес.

Андрій Курпатов «Секретна пігулка від страху»

Андрій розкриває секрети нашої психіки, щоб було зрозуміліше, яким чином вплинути на власний страх, а точніше, позбавитися від нього назавжди. Тим більше, якщо ви вже встигли обзавестися фобіями.

Примітна книга тим, що опис вправ і сама теорія представлена простим, так би мовити, людською мовою, моментами з гумором, іронією. Це допомагає вникнути в суть і швидше зрозуміти, що хотів сказати автор.

Тобто, вам не обов'язково мати вищу психологічну освіту, щоб засвоїти наукову частину і стати профі в темах боротьби з панічними атаками.

Ознайомитися з книгою можна тут.

Аллен Карр «Легкий спосіб насолоджуватися авіаперельотами»

Якщо думки про відпустку або відрядження в іншій країні є для вас страхітливими, унаслідок того що ви боїтеся навіть близько підійти до літака - те у вас аерофобія. Якщо простими словами, ірраціональна боязнь авіа перельотів.

Аллен розповів про усі міфи, які тільки існують із-за ЗМІ і фільмів, чому літаки падають, вибухають і так далі. Знаючи, приміром, про істинні причини і наслідки турбулентності, вам легше переноситиме переліт.

А ще він обіцяє не лише позбавити вас від аерофобії, але і подарувати можливість отримувати задоволення в моменти, коли ви високо над хмарами.

Прочитати отрывой книги і придбати її можна тут.

Валерій Синельников «Життя без страху»

Валерій є творцем «Школи Здоров'я і Радості доктора Синельникова», а також автором ряду бестселерів, які допомагають оздоровитися і стати щасливими.

«Життя без страху« дозволить досліджувати таємниці власної душі, із-за яких і виникають тривожні думки, значно погіршуючи самопочуття і настрій.

Загалом, якщо бажаєте отримати на руки ряд дієвих інструментів, які позбавлять вас від фобій і банального занепокоєння по дрібницях, - обов'язково ознайомтеся насилу Валерія.

Книгу ви знайдете тут.

Дарина Варламова, Антон Зайниев «З глузду з'їхати! Путівник по .».

Дарина з Антоном створили дійсно путівник по усіх існуючих розладах психіки. Серед яких і тривожні стани, і пограничні, і депресивні, що виникли внаслідок фобій і нав'язливих думок.

Ця збірка, передусім, цінна тим, що у разі виникнення перших ознак будь-якого психічного захворювання у вас або у ваших близьких людей, ви просто не з'їдете з глузду від переживань.

Оскільки розумітимете, чим це загрожує, які кроки слід зробити і яким чином можна видужати.

Що важливо, інформація подається з цікавими прикладами, простою і зрозумілою мовою, без використання складних до усвідомлення і запам'ятовуванню термінів.

Ознайомитися з уривком і купити, можна тут.

Джорджио Нардонэ «Страх, паніка, фобія»

«Страх, паніка, фобія« більше підходить для фахівців в цій області. Особливо корисна буде для студентів і тих, хто тільки почав консультувати.

Оскільки допоможе своєчасно діагностувати психічний розлад. Спираючись не лише на теоретичний матеріал, але і на протоколи проведених терапій, приклади цікавих випадків з практики.

Автор ділиться методиками, що дозволять змінити нераціональні установки на раціональні. Що, звичайно ж, є запорукою як ментального, так і фізичного здоров'я.

Також він надає нашій увазі цілий алгоритм дій, завдяки яким стає можливим позбавлення від фобій, нав'язливих станів.

Загалом, якщо ви працюєте в області психології, вам обов'язково слід її прочитати. А оцінити чи підійде вона вам, ви можете тут.

Вікторія Колягина «Психологія страхів дошкільнят»

Для тих, кого цікавить дитяча психологія і природа появи різних емоцій у дошкільнят і молодших школярів.

Вікторія досліджувала взаємозв'язок між схильністю до тривожних станів і сприйняттям навколишньої дійсності батьків.

Також змогла довести, що діти з порушеннями мовного розвитку знаходяться в зоні ризику і запропонувала список кращих корекційних методик, які дозволять відновити їх емоційну рівновагу.

Так що, якщо ваша дитина легко і часто лякається, а на додаток ще і має проблеми з промовою, наприклад, заїкання, ця книга виявиться для вас дійсно корисною і інформативною.

Ольга Размахова «Соціальна тривога і фобія»

Для тих, хто хоче поліпшити якість свого життя, позбавившись від негативних переживань в моменти, коли з'являється необхідність виступати публічно, знайомитися з людьми і взагалі, відвідувати нові місця.

Социофобия - цей розлад, при якому людина випробовує великий рівень тривоги у присутності інших людей.

Із-за неї особа втрачає соціальні зв'язки, а іноді і можливість вести повноцінне життя, оскільки вважає за краще ховатися удома, де відчуває безпеку.

І хоч це досить непросто, але соціальну тривогу цілком можна перемогти, неважливо, які форми вона встигла придбати. Ольга якраз ділиться технікою, яка дозволить повернути вам спокій і навіть задоволення від спілкування з оточенням. Ознайомитися з коротким змістом можна на цьому сайті.

Світлана Зубанова «Дитячі страхи»

Нерідко дорослі є джерелом безлічі емоційних проблем дитини. Зокрема, розвитку боязливості.

Тому якщо вас турбує питання про те, чи правильно ви виховуєте своїх дітей, обов'язково ознайомтеся з цією книгою.

Адже установки, програми, закладені в дитинстві, дуже складно потім, навіть будучи зрілим і усвідомленим змінити на конструктивніші, які не руйнують особу і не перешкоджають її щастю.

Зрозуміти, чи підходить Вам цей автор, можна ознайомившись з коротким фрагментом її твору.

Павло Федоренко «Щасливе життя без панічних .».

Панічні атаки іноді лякають людину сильніше, ніж предмет його фобії, оскільки наштовхують на думки, що ось-ось станеться непоправне, і він просто помре від браку кисню.

Саме вони є головною причиною, по якій особа починає вести самітницький спосіб життя. Адже вона не розуміє, в який момент виникне напад. А це адже не просто страшно жахливо, але ще і соромно.

Адже «наздоганяють» панічні атаки нерідко в громадському місці, де збирається велика кількість знайомих і зовсім не знайомих людей.

Так от, Павло Федоренко виявив ряд методів, завдяки яким ви зможете узяти під контроль свій стан, як фізичний, так і емоційний. Вам необхідно просто придбати його книгу або закачати на електронний носій.

Илсе Санд «Страх близькості. Як перестати захищатися .».

Обпікшись не раз в любові, деякі люди приймають рішення більше ніколи близького до себе нікого не підпускати, і, тим більше, не закохуватися.

Це, звичайно, допомагає захистити себе від болю, але одна проблема - радощі і задоволення, відчуття повноти життя також не досягти, ховаючись від стосунків.

Поступово може виникнути і аутофобия, тобто, боязнь самотності, яка обов'язково послідує, якщо обривати соціальні зв'язки і уникати людей, які викликають інтерес і потяг.

Загалом, Илсе підкаже, як позбавитися від страху близькості і почати знову довіряти світу, не забуваючи, звичайно, і про свою безпеку.

Олена Пиронко «Під тегом #НЕСТАРЕТЬ»

Геронтофобия - це панічний страх старості. Деякі настільки сильно її бояться, що готові навіть покінчити життя самогубством, аби не побачити одного разу в дзеркалі своя особа в зморшках.

І він настільки іноді сильний, що людина не в змозі бачити літніх людей, і, тим більше, спілкуватися з ними. Оскільки виникає не просто жах, але ще і відраза.

Загалом, як і багато фобій, геронтфобия цілком небезпечна, і залишає негативний відбиток на соціальному житті.

У цій книзі зібрані кращі рекомендації, як не просто підготуватися до власної старості. Але і почати її сприймати як цілком природний процес, при якому також можна продовжувати насолоджуватися життям і радіти кожному дню.

Досить мучити себе нав'язливими думками, звільнитеся від них, навчившись приймати себе таким, якими ви є. Старість - не завжди синонім смерті і смутку, хвороб.

Дэвид Карбонелл «Не потрап в пастку тривог»

Якщо ви постійно сумніваєтеся в собі, увесь час стурбовані чимось і навіть не завжди самі розумієте, чим, то ця книга якраз для вас.

Вона допоможе зрозуміти джерело власних тривог, які, немов снігова грудка, тільки посилюються з кожною щонайменшою проблемою. Так, так, що стає зовсім неясно, з чого варто почати, щоб, нарешті, розібратися з ними і набути душевної рівноваги.

Дэвид дає відмінні рекомендації, спираючись на свою багаторічну практику боротьби з тривожними станами і низькою самооцінкою.

Ви навчитеся розпізнавати пастки, які створює ваш мозок з якихось причин, обмежуючи можливість дихати повними грудьми, відчуваючи гармонію усередині себе.

Ирвин Ялом «Вдивляючись в сонце. Життя без страху смерті»

Ирвин Ялом, психіатр, який немало років присвятив безпосередньо екзистенціальній психології. Так що теми смерті, пошуки сенсу життя - це, можна сказати, його коник.

Практично кожна людина на планеті боїться зіткнутися віч-на-віч із старою в плащі і з косою. І іноді цей страх паралізує, позбавляє радості і безпечності.

Прочитавши книгу Ирвина, який, між іншим, є прекрасним оповідачем, ви трохи звільнитеся від тривожних думок, який супроводжують вас щодня.

Автор упевнений, що зі своїми страхами необхідно обов'язково справлятися, перетворювати їх на союзників, за допомогою яких можна поліпшити якість життя.

А ось як це зробити, ви, звичайно ж, дізнаєтеся, якщо придбаєте бестселер американського психіатра.

Юлія Лапіна «Тіло, їжа, секс і тривога».

Ця книга присвячена жінкам, які турбуються про свою зовнішність, дітей, майбутнє, роботу і про багато що інше. І впоратися з переживаннями намагаються способами, які їх руйнують.

Наприклад, намагаючись забутися в їжі, алкоголі або безладних статевих зв'язках. Вони знецінюють себе, не приймають свою зовнішність і прагнуть бути схожими на кого завгодно, тільки не на самих себе.

Загалом, якщо ви одна з тих, хто тільки і уміє, що критикувати свою зовнішність і уміння - обов'язково ознайомтеся насилу Юлії.

Хелена Хараштова «Я не боюся темряви»

Це інтерактивна книга, тобто, ви не лише отримаєте цінну інформацію про те, як побороти свої страхи, зокрема, боязнь темряви, але і за допомогою вставок, що рухаються, перетворите монстрів, припустимо, в торшер або купу білизни.

Чудово підійде для спільного читання з дітьми, та і багато дорослих, чого тут таїти, випробовують тривогу, коли одні опиняються в темній кімнаті або взагалі, в лісі, на неосвітленій вулиці.

Так що, ваша дитина зможе по-іншому почати сприймати темряву, а ви позбавитеся від міфів і стереотипів, які принесли зі свого дитинства про морок і істот, що в нім мешкають.

Завершення

А на сьогодні все, шановані читачі! Хочеться наостанок рекомендувати вам статтю про те, що є фобії, по яких симптомах їх можна розпізнати і які види лікування існують.

Залишайтеся з нами, підписуйтеся на оновлення сайту, так ви мотивуєте нас створювати більше цікавих і розвиваючих статей.

Бережіть себе і будьте щасливі!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[9258] [1]

1

[9258] [1]

[9258] [1]

"


Надрукувати