Що в психології означає синій колір "

Що в психології означає синій колір "

Православие Перегляди: 203

Всім привіт! Настала черга з'ясувати, що означає синій колір. Він асоціюється з морем, водою в цілому, відповідно, розслабляє і заспокоює. Він захоплює і занурює в роздуми про життя. А про те, як він позначається на нашому самопочутті, успішності і задоволеності, ви дізнаєтеся трохи пізніше. Отже, приступимо?

Зміст:

Характеристика

Людина, яка любить цей колір, і постійно його вибирає, має такі якості, як:

Неприйнятний для тих, у кого низька самооцінка. Хто тривалий час знаходиться в стані стресу, або ж намагається впоратися з внутрішньою напругою. Наприклад, люди, що борються із залежністю від паління, можуть тимчасово його відкидати.

Здоров'я

Як вже говорилося, цей колір сприяє розслабленню і емоційному розвантаженню. Також він позитивно впливає на серце і кишечник. Стабілізує тиск і приводить в норму нервову систему. Він навіть здатний понизити пульс і зменшити больові відчуття.

Пробуйте під час нападів представляти щось приємне, обов'язково в синіх тонах. І через деякий час ви відчуєте полегшення. Щоб дізнатися, як правильно користуватися методом візуалізації, що значно збільшить ефективність ваших старань, можете перейти по цьому посиланню. Там ви виявите детальну інструкцію і рекомендації.

Якщо ви вирішили сісти на дієту, використайте посуд кольору індиго, тоді насичення наставатиме набагато швидше. При високій температурі допоможе полегшити стан, при запальних процесах в організмі. Він корисний навіть у випадках, якщо існують складнощі з диханням і щитовидною залозою. Тільки, як і в інших випадках, обов'язково дозуйте його, інакше зіткнетеся з такими проблемами, як апатія і млявість, іноді лінь.

Інтер'єр

Обов'язково додайте синій до кімнати, де ваша дитина робить уроки, або ж до себе в кабінет. Завдяки ньому вам простіше буде сконцентруватися, а для маленьких непосидьків уміння сосредотачиваться на чомусь одному - є запорукою успіху.

Бажано використати його у великих світлих кімнатах. Він строгий, свіжий і сучасний. Чому чудово підходить для офісу. Допомагає сприймати нову інформацію і якісно її обробляти, не відволікаючись на які-небудь подразники. Віддають перевагу більше чоловікові, тому цей відтінок часто можна спостерігати в холостяцьких квартирах.

Прекрасно поєднується з жовтим, сірим, помаранчевим. Кімната завдяки такій грі фарб стає живішою. А це надихає на створення чогось особливого, творчого. Цікаво виглядає з будь-якою породою дерева. Створює відчуття, що власник будинку глибока, мудра і усебічно розвинена особа.

Бізнес

У світі моди він найбільш актуальний. Так що, якщо задумали створити свій бренд, відкрити магазин одягу і інше - сміливо використайте бірюзовий, аквамарин, ціан. Також в політиці, сфері охорони здоров'я і спорті він часто є ключовим.

Тільки якщо в числі ваших клієнтів є представники з Китаю, краще виберіть щось інше. Тому що синій у них є траурним. Зате для людей інших національностей він підкреслить, що у вашій компанії працюють особи з високим інтелектуальним розвитком, тобто якості товарів і послуг можна спокійно довіряти.

У психології ж вважається, що цей колір символізує успіх. Тобто, його зазвичай використовують компанії, які досягли певного рівня і проектують у світ інформацію про те, що у них все стабільно. Що налагоджений контакт із споживачами, які цінні, як і партнери. Єдине - він настільки часто зустрічається, що не сприймається, як щось унікальне. Так що, якщо основною метою є показати, наскільки ви креативні - вибирайте фіолетовий.

Висновок

А на сьогодні все, шановані читачі! Будьте уважні до себе і своїх відчуттів, змін смаків і переваг. Так ви краще розумітимете, що відбувається не лише з вашим настроєм, але і здоров'ям. Детальніше про інші кольори, наприклад, про чорний, ви дізнаєтеся тут. Успіхів вам і звершень!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна.

[5875] [1]

466

[5875] [1]

[5875] [1]

"

 

Cgbcjr ksnthfnehb

Надрукувати