Що таке правило десятини і як їм правильно користуватися? "

Що таке правило десятини і як їм правильно користуватися? "

Здрастуйте, шановані читачі! Існує маса вселенських законів, наприклад, таких, як, закон тяжіння, бумеранга і навіть всепрощення. А разом з ними має місце бути і правило десятини.

Зміст:

  • Загальна інформація
  • Основні положення
  • Кому не можна допомагати
  • Завершення

Раніше в інших статтях ми часто про нього згадували, розповідаючи про великих людей, яким вдалося добитися світового визнання і заробити мільярди доларів.

Так от, думаю, настав час зупинитися і детальніше розглянути, в чому саме це правило полягає і як працює.

Загальна інформація

Спочатку він був описаний в Старому Завіті, закликаючи жителів Ізраїлю віддавати в храм десяту частину урожаю. Чи заробітку, залежно від того, яке саме пожертвування в силах був вчинити віруюча людина.

Так відбувалося унаслідок того, що священнослужителі залежали від своїх прихожан, оскільки не отримували заробітної плати за, так би мовити, порятунок безневинних душ і настанови на шлях істинний. Також не мали можливості добувати їжу самостійно, тому що увесь час витрачали на спілкування з тими, хто до них звертався за допомогою.

У Новому ж Заповіті не вказаний точний відсоток пожертвувань, а лише сказано, що людина повинна ділитися чимось залежно від своїх можливостей.

Якщо трохи відійти від релігії, то думаю, варто згадати про важливість балансу між такими процесами, як давати і брати.

Якщо людина відмовляється ділитися, і тільки отримує, самі розумієте, врешті-решт, енергія застопориться. Адже вміщуватися новому буде просто нікуди. Точно також і у випадках з людьми, які віддають себе до залишку, не уміючи приймати допомогу. Вони виснажуються і в якийсь момент виявляються нездатними продовжувати в тому ж дусі. А іноді і просто існувати.

Точно також же діє і закон Всесвіту про десятину. Людина отримуватиме щось тільки тому випадку, якщо здатний ділитися і жертвувати. Навіть якщо сам знаходиться не в особливо сприятливих умовах.

Основні положення

  • Пожертвування не обов'язково мають бути у вигляді грошей. Ви можете допомагати іншим, ділячись товарами, їжею, роблячи послуги. Наприклад, є лікарі, які раз на місяць роблять одну або декілька операцій безкоштовно тим, хто не в змозі їх сплатити. Фермери діляться урожаєм, ресторани їжею. Хтось просто в силах полагодити двері в під'їзді або зафарбувати написи підлітків на стінах. Замісти двір, врешті-решт. Не у усіх є можливість ділитися фінансами, але це не означає, що особа стає нездатною творити добро. Правда, адже?
  • Допомога має бути безкорисливою. Заснованою на щирому бажанні виявитися корисним, а не отримати вигоду. Інакше уся енергія, яка б пішла вам на благо, нівелюється. Та і якщо у момент віддачі ви пошкодуєте про свої дії - результат буде таким же.
  • Якщо ви щось даєте родичам - це не торкається закону Всесвіту. Таким чином ви наповнюєте егрегор роду, посилюєте його. Ваші зусилля мають бути спрямовані і на світ в цілому.
  • Ідеї про те, що ось розбагатію і тоді зможу виділяти десяту частину на цей вселенський закон - насправді ілюзія. Якщо при невеликих заробітках особа не здатна ділитися, то отримуючи великі суми грошей, відсоток від яких зросте, напевно несподівано не усвідомлює, як же хочеться виявитися корисним цьому світу.

Кому не можна допомагати

До питання про того, кому треба платити, щось віддавати. Будьте дуже обережні, тому що є особи, не здатні бути вдячними. Які вважають, що все навкруги їм щось повинні. Вони перераховують чужі гроші і думають, що мають право їм розпоряджатися.

Або заздрять, тільки не в тому дусі, що теж би так хотілося, а саме із злом, бажаючи зашкодити, щоб багата(неважливо, духовно, матеріально) людина втратила всього, що має і випробував ті ж почуття, з якими доводиться справлятися їм.

Тому звертайте увагу на тих, хто прагне запрацювати, але живе дуже скромно. Саме за допомогу таким людям Всесвіт вас поблагодарит. А не за підтримку акторської гри жебраків.

Існує маса фондів допомоги хворим дітям, безпритульним тваринам, особам з обмеженими можливостями, без певного місця проживання. Удома престарілих, врешті-решт. Там щиро будуть раді навіть простій людській увазі. Допоможіть відновити рівновагу у цьому світі, творите добро.

Завершення

А наостанок хочу запропонувати вам історії людей, які попри те, що були убогими і голодували, спали на підлозі, все одно залишалися людяними і віддавали останнє тим, хто був ще в гірших умовах.

Про кожну таку людину ви знаєте. Тому що на даний момент вони відомі всьому світу. Хоч би, тому що невимовно багаті. Узяти навіть за приклад Рокфеллера. Він заробляв з самого дитинства, а відраховувати десятину розпочав з першого ж доходу. І за усе життя віддав на добродійність більше 100 мільйонів доларів.

Бережіть себе і будьте щасливі!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[8537] [1]

43

[8537] [1]

[8537] [1]

"


Надрукувати