Використання техніки ближче далі в стосунках з людьми "

Використання техніки ближче далі в стосунках з людьми "

Здрастуйте, шановані читачі блогу! Скажіть, хто з вас не хотів би відчувати владу над іншою людиною, впливаючи на його дії і навіть думки? Вабити, спокушати і тримати в очікуванні того, коли ж, нарешті, вирішите приділити йому увагу?

Зміст:

 • Інструкція
 • Хто частіше використовує цей прийом?
 • Де використовується?
 • Коли остигнули почуття
 • У бізнесі
 • При знайомстві
 • Як протистояти?
 • Ігнорування
 • Усвідомленість
 • Почуття
 • Завершення

Цього легко добитися, оскільки існує техніка ближче далі. Кожен зможе її освоїти, тому що ніяких таємних знань і особливих умінь вона не передбачає. Важливо тільки дотримуватися алгоритму поведінки і все у вас вийти.

Інструкція

Відчуття влади виникає через те, що у особи, по відношенню до якої застосовується цей вид маніпуляції, виникає маса напруги. Оскільки усі думки зайняті тією людиною, яка змусила її терпіти очікуванням і мучитися в припущеннях, що взагалі відбувається. Як мовиться, у неї відбувається «розрив шаблонів» зважаючи на непередбачуваність подій, а іноді і їх нелогічності.

Отже, алгоритм поведінки :

 1. Насамперед необхідно зблизитися з потенційною «жертвою». Тобто, налагодити контакт і викликати у неї інтерес до своєї персони. У хід йдуть жарти, які викликають прихильність до себе і викликають довіру. Посмішка також знижує рівень тривоги. Легкий флірт інтригує, чому з'являється бажання продовжувати спілкування. Загалом, методи у кожного різні, використайте свої можливості і хитрощі, які напевно працюють.
 2. Коли симпатія буде успішно сформована, несподівано віддаляйтеся. Не відповідайте на дзвінки, відмініть зустріч, будьте підкреслено холодні в процесі розмови. Партнер неодмінно побажає повернути ваше розташування. Він захоче знову відчути себе улюбленим, значимим, цікавим, привабливим. Загалом, таким, яким був до того, як ви поміняли тактику поведінки.
 3. Довго утримувати напругу не варто, інакше ваша «жертва» може дійти думки, що краще обходитися їй без вас і вашого суспільства. Ну, як мінімум, спокійніше. Але врахуйте, що порція уваги має бути дозована. Не у тому об'ємі, як видавалася спочатку. Повністю розслаблятися не варто дозволяти, інакше втратите контроль. А так завжди людина буде, як то кажуть, «на короткому поводку», без дозволу собі вільностей.

Хто частіше використовує цей прийом?

З чоловіком частіше трапляються подібні ситуації, коли їм маніпулюють. Хоч би тому, що у жінок подібний стиль поведінки виникає на підсвідомому рівні. Їм не треба спеціально тренуватися і навчатися. Ніби з покоління в покоління передається знання про те, як отримати бажане від протилежної статі.

Для них подібна гра є природним проявом флірту. Ясно, що не кожна дівчина користується методом «ближче-далі», але хоч би раз життя, хай і неусвідомлено, його пробувала.

Чоловікові подобається відчувати себе завойовником і завойовником. Він є активнішим в стосунках. Хоч би тому, що в сучасному суспільстві не особливо прийнято проявляти ініціативу прекрасній половині людства. Багато жінок борються з цим стереотипом. Але все одно доки переважає число тих, хто вважає за краще діяти завуальовано.

До речі, хлопці нерідко також використовують цю техніку. Ну, кому не знайомі історії про те, як він несподівано пропав і перестав відповідати на дзвінки, хоча все було так прекрасно і ніщо не провіщало біди? В основному подібне відбувається після інтимної близькості, що і формує ідеї про те, що сильній статі важливий тільки секс.

Але найчастіше так поступають пикаперы. Люди, основною метою яких є спокушання. Їх хвилює кількість, а не якість, відробіток навички комунікації, управління і підпорядкування своїй волі за допомогою різних методик. Так би мовити, відточування майстерності.

Де використовується?

Коли остигнули почуття

Ні для кого не секрет, що не завжди парам вдається зберегти пристрасть і інтерес один до одного після великої кількості спільно прожитих років. Коли дії, слова і навіть посмішку коханої людини легко передбачити. Він стає одночасно рідним і до болю знайомим, чому і пропадає азарт, інтерес, збудження.

І тоді вдихнути нове життя в стосунки може допомогти метод «ближче-далі». Важливо тільки бути акуратним, щоб їх зовсім не зруйнувати.

Тільки представте, партнер не чекає ніяких сюрпризів, розслабився і може навіть дозволяти собі щось зайве, не особливо прийнятне вами, будучи переконаним, що ви нікуди вже від нього не подінетеся. А тут зовсім новий поворот подій. Який викликає, як мінімум подив і бажання розібратися в ситуації.

Чули вираження про те, що людина починає цінувати щось тільки після втрати? На жаль, так і є, ми часто не надаємо значення важливим подіям в житті, людям.

Приміром, ми дихаємо, не замислюючись ні про процес, ні про значущість кожного вдиху і видиху. Але варто тільки перекрити доступ кисню, як єдине, чого бажатимемо - це отримати можливість вільно дихати знову, як раніше.

У бізнесі

Складно вести бізнес, не використовуючи хитрощі, які допомагають впливати на свідомість оточення. А тим більше, досягати успіху.

Якщо ви покажете клієнтові, що дуже в нім зацікавлені - можете його втратити, оскільки він відчує свою значущість і відправиться на пошуки вигідніших пропозицій. Якщо ж будете демонстративно не зацікавлені в нім - станеться теж, тільки керуватися він буде іншими мотивами.

А якщо застосуєте маніпуляцію «ближче-далі» — цілком можете отримати очікуваний результат.

Наприклад, уявіть, що ви вирішили купити машину. Проявили ініціативу, зустрілися з власником для огляду авто. Захоплено захоплюєтеся її станом, розповідаєте, як добре він доглядав за нею. А потім у кінці заявляєте, що ціна занадто висока, чому ви її не придбаватимете, незважаючи на те, як вона вам подобається. Прощаєтеся і від'їжджаєте.

Найімовірніше він вам передзвонить і запропонує ціну набагато нижче спочатку вказаній. Але це ризик, особливо у тому випадку, якщо ціна в принципі влаштовує.

При знайомстві

Деяким індивідам важливо відчувати себе в ролі мисливця, завойовника. Незалежно від статі. Тому на початковому етапі, коли люди тільки познайомилися, цей метод може згодитися. Він допоможе привернути до себе увагу, наблизитися. Як би парадоксально це не звучало.

Ось уявіть, що вам пощастило познайомитися з дівчиною або хлопцем своєї мрії. Але предмет вашого обожнювання не особливо обертає на вас увага. Хоч би тому, що таких прихильників ще маса.

І ваша поведінка, що відрізняється від інших, зачепить. Їй або йому захочеться перевірити і дізнатися, що сталося, чому ви несподівано перестали дарувати компліменти і кидати захоплені погляди.

Вас спробують завоювати назад. А це означає, що велика вірогідність зближення за цей період. Ви краще упізнаєте один одного, сформуєте прихильність і хіба мало які ще виникнуть почуття.

Як протистояти?

Як ви думаєте, чому людина використовує маніпуляції у контакті з іншим? Тому що прямо про щось сказати не може, чи то не бажаючи здатися уразливим, чи то тому що тримає образ крутого хлопця або дівчини. Може, інших способів побудови контакту, тим більше, здорового, не знає. Чи взагалі, любить пограти з почуттями інших, підвищуючи так самооцінку.

Загалом, незважаючи на те, які істинні мотиви рухають тим, хто використовує техніку «ближче-далі», вам важливо знати, як захиститися і зберегти душевну рівновагу.

Ігнорування

Підійде у тому випадку, якщо людина вам малознайомий і не особливо доріг. Думаю, ви самі розумієте, що складно будувати довготривалі і щасливі стосунки тим, хто вважає за краще розставляти пастки, замість того щоб відкрито говорити з партнером.

Тому якщо на початку знайомства ви помітили, що на вас намагаються вплинути і підпорядкувати своїй волі - подумайте, чи готові до подібного і чи потрібна вам взагалі гра. І якщо немає - сміливо її припиняйте.

Хоча, перш ніж спалювати мости, запитаєте прямо, чи спеціально він намагається маніпулювати вами, і навіщо йому взагалі це потрібно. У будь-якому випадку, втрачати вам вже буде нічого, а так з'являється шанс, що ця людина, будучи викритим, відкриється вам і перестане грати, маскуватися.

Усвідомленість

Особою можна управляти тільки в одному випадку - якщо вона це дозволяє. Тобто, замість того щоб міркувати, який нехороший партнер і як негарно поводиться, спробуйте відчути, що відповідальність за ваше життя лежить тільки на вас.

Поки ви дозволятимете іншим погано з вами поводитися - вони не зупиняться. Так що відстоюйте свої межі і жорстко присікайте спроби їх порушити.

Вам намагаються знизити самооцінку, зробити боляче? Не треба терпіти і думати, що ви заслужили подібне звернення. Ви маєте повне право не спілкуватися з тим, хто намагається вас зруйнувати, підпорядкувати собі. Але це право можете надати собі тільки ви. Коли почнете цінувати власну особу, тоді і не дозволятимете поводитися з собою грубо.

Почуття

Якщо вам доріг той, хто пробує на вас різну НЛП техніку, поговорите з ним про те, що відчуваєте в такий момент. Не виключено, що він вас не почує, але тоді ви розумітимете, що хоч би намагалися достукатися до нього. А так у вас буде шанс, що вдасться змінити стосунки в кращу сторону, зробивши їх ближчими і відкритими.

Можете просто запитати: «Чому ти так робиш»?, «Навіщо ти мені це розповідаєш»?, «Навіщо ти так поводишся зі мною»?. Чи сказати, що вам завдає біль, коли він робить так те і так те. І ви не розумієте, для чого йому треба це. Чи що засмучуєтеся, злитеся і тоді вам не хочеться його бачити, хоча теплі почуття ще є.

Загалом, будьте чутливі до себе. Розуміючи, що з вами відбувається і заявляючи про це партнерові - ви розвиватиметеся, поступово просуватися вперед, стаючи зрілішою особою.

Завершення

Будьте акуратні в застосуванні технік НЛП, прислухайтеся до власних відчуттів і завжди дійте усвідомлено, розуміючи істинну причину своїх поривів.

Більше інформації про інші способи і методи маніпулювання ви зможете упізнати, якщо перейдете по цьому посиланню. Успіхів вам і звершень!

Матеріал підготувала психолог, гештальт-терапевт, Журавина Аліна

[6741] [1]

5

[6741] [1]

[6741] [1]

"


Надрукувати